,,Upamiętnienie Cywilnych Obywateli Rzeczypospolitej Polskiej - Ofiar Niemieckiego i Sowieckiego Totalitaryzmu w Okresie II Wojny Światowej".

Miejsce zgromadzenia
Plac przed Pomnikiem Miejsca Masowych Straceń w Lesie Bacieczki.
Termin zgromadzenia (rozpoczęcie)
15.07.2025 r. godz. 18.30.
Termin zgromadzenia (zakończenie)
15.07.2025 r. godz. 19.30.
W sprawie
,,Upamiętnienie Cywilnych Obywateli Rzeczypospolitej Polskiej - Ofiar Niemieckiego i Sowieckiego Totalitaryzmu w Okresie II Wojny Światowej".
Organizator
osoba fizyczna.
Powrót na początek strony