Komisja Sportu i Turystyki

Komisja rozpatruje sprawy:

  1. sportu, kultury fizycznej i turystyki,
  2. efektywności pracy gminnych jednostek kultury fizycznej,
  3. upowszechniania turystyki jako formy spędzania wolnego czasu,
  4. tworzenia warunków dla rozwoju sportu i turystyki w mieście,
  5. opiniowania zamierzeń z zakresu inwestycji i remontów związanych ze sportem, turystyką i rekreacją.

Członkowie Komisji:

  1. Katarzyna Ancipiuk
  2. Jacek Krzysztof Chańko
  3. Jowita Chudzik - Przewodnicząca Komisji
  4. Maciej Marek Garley
  5. Jarosław Grodzki - Wiceprzewodniczący Komisji
  6. Katarzyna Kisielewska-Martyniuk
  7. Paweł Myszkowski 
  8. Marcin Piętka 
  9. Sebastian Jakub Putra 
  10. Mateusz Sawicki
  11. Paweł Skowroński 
  12. Ewa Tokajuk
  13. Agnieszka Zabrocka 

 

Obsługa Komisji:

Biuro Rady Miasta
ul. Słonimska 1, pok. 605
Klaudia Makal, telefon 85 869 6047

Powrót na początek strony