Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Zakres działania:
a. rozpatruje skargi na działania Prezydenta Miasta i gminnych jednostek organizacyjnych,
b. rozpatruje wnioski oraz petycje składane przez obywateli.
Członkowie Komisji:
- Katarzyna Ancipiuk - Wiceprzewodnicząca Komisji
- Anna Maria Dobrowolska-Cylwik
- Gracjan Paweł Eshetu-Gabre
- Piotr Jankowski
- Michał Karpowicz - Przewodniczący Komisji
Obsługa Komisji:
Biuro Rady Miasta
ul. Słonimska 1, pok. 605
Agnieszka Trzeciak, telefon 85 869 6160
